2011 yılında kalite ve dürüstlüğü ilke edinerek  Bursa ve Türkiye’deki sanayi kuruluşlarının yanında olabilmek, ihtiyaçları zamanında karşılayabilmek için pano imalat, proje ve mühendislik hizmetleri sunmak adına “Neser Pano ” unvanı ile kurulmuştur.                             
             Kurulduğu günden bugüne çizgisinden taviz vermeden, deneyimli kadrosuyla aldığı projelere başarılı imzalar atan, hizmet verdiği müşterileirinin beğenisini ve güvenini kazanan firmamız, pano imalat ve elektromontaj konusunda tercih edilir bir marka haline gelmiştir.                             
Firmamız Bursa Organize Sanayi Bölgesindeki 1200m2 kapalı 600m2 açık alan olmak üzere toplam 1800m2 tesisinde  tasarım,imalat ve elektromontaj  alanlarında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.                            
              Hizmet verdiğimiz alanlar arasında Sanayi tesisleri, Sağlık kuruluşları , endüstriyel tesisler, eğitim binaları , iş merkezleri, oteller villalar ve konutlar bulunmaktadır.                            
                        Kurulduğu günden bu güne benimsediği ilkelerden taviz vermeden, sektördeki tüm yenilikleri takip ederek, müşterinin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda her projeyi kendi içerisinde değerlendirerek, en uygun çözümü bulmak, bu doğrultuda uyguluyarak teslim etmek ve asıl önemlisi teslimden sonraki süreçte de daima müşterinin yanında olmak tüm uygulamalarımızın temelini oluşturmaktadır.                            
Çözüm ortağınız her zaman yanınızda…