Sektöründeki iş tecrübesi, uzman yönetim kadrosu, üstlendiği projeleri yüksek kalitede ve planlanan sürede gerçekleştirme politikası ile Yalçın Elektrik, ülkemizin önde gelen, güçlü ve saygın elektrik taahhüt şirketleri arasında yer almaktadır.

Üstlenmiş olduğumuz projeler ile çalışanlarımıza değişik coğrafya ve kültürlerde, farklı uzmanlık alanları gerektiren geniş mühendislik uygulamaları ile ilgili kariyer fırsatları sunarız.

Projelerimizi başarıyla gerçekleştirmemiz çalışanlarımızın başarısıyla doğru orantılıdır. Bu bilinç çerçevesinde çalışanlarımızın teknik, kişisel ve yönetsel alanda gelişimi bizim için çok önemlidir. Yalçın Elektrikte kalite odaklı ve özverili çalışma, yüksek performans ve pozitif iş sonuçları ödüllendirilir.

Yalçın Elektrik İnsan Kaynakları olarak hedefimiz, şirket değerlerimiz ve pozisyonların gereklilikleri doğrultusunda en uygun ve yüksek profilli adayları işe almak, çalışanlarımızın mesleki gelişimlerini sağlayarak ve kişisel mutluluklarına önem vererek adil bir çalışma ortamı yaratmaktır.

Aramıza katılmak isteyen adaylarda aradığımız temel yetkinlikler;

Aidiyet Başarma Arzusu Ekip Çalışması ve İşbirliği Gelişime ve Değişime Açıklık Kalite Odaklılık Özgüven  

Gerçekleştirdiği tüm projelerde kalite, çevre ve iş güvenliği bilinci içinde önce insan mantığı ile hareket eden Yalçın Elektrik Ailesine katılmak için; 

İş başvurularınız için hazırlamış olduğunuza CV örneğini info@neserpano.com.tr adresine doküman olarak gönderebilirsiniz.En kısa süre içerisinde olumlu /olumsuz dönüşler tarafınıza yapılacaktır.