DEĞERLERİMİZ = İ + 3E

İ + 3E OLARAK TANIMLADIĞIMIZ DEĞERLERİMİZ NESER PANO'NUN  HER DAİM DÖNÜŞEN VE SEKTÖRDE FARK YARATAN BİR OKUL OLMASINI SAĞLIYOR: ETİK, EKİP, ETKİLEŞİM VE İNOVASYON.

 

ETİK
Dürüstlük ve etik kurallar çerçevesinde rekabet etmek; şeffaflık ve kaliteden ödün vermemek

NESER PANO için şirket faaliyetlerinin ve rekabetin kurallarını etik değerler belirler. Enocta etik değerlere bağlı, adil, objektif ve tarafsız çalışmayı ilke edinmiştir. Şeffaflık ilkesi, kurum kültürünün temel yapı taşıdır.

EKİP
Kurum kültürüne değer vermek; takım ruhuna ve insana saygı duymak; dinamik, samimi ve güler yüzlü olmak

NESER PANO ekibi, araştırma-geliştirme, yazılım, destek, üretim, satış ve proje yönetim ekiplerinden oluşan toplam 80+ kişilik bir ekip olarak çalışmaktadır.

ETKİLEŞİM
Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı olmak, iç ve dış iletişimde güçlü olmak

Güçlü iç ve dış iletişimimiz ile müşteri odaklı yaklaşımlarımızı her seferinde pekiştiriyor, etik kurallar çerçevesinde rekabeti benimsiyor ve şeffaflık oluşturarak kurum kültürüne önem veriyoruz.

İNOVASYON
Yenilikçi bakış açısını korumak, yeni teknoloji ve trendlerin takipçisi olmak, girişimci ruhu kaybetmemek

NESER PANO, yeni eğitim yöntemlerinin ve gelişen dijital teknolojilerin izinde siz daimi müşterilerine en üst kalitede modern çözümler ve yenilikçi yaklaşımlar sunar. Yeni teknoloji ve trendlerin takipçisi olarak bir yandan büyürken bir yandan da girişimci ruhunu korumayı başarır.